پیا م هاشم خواستاراز زندان وکیل آباد مشهد

هاشم خواستار معلم زندانی با انتشار پیامی از زندان وکیل آباد مشهد از علی خامنه‌ای خواست تا تسلیم ملت شود.

سید هاشم خواستار از امضا‌کنندگان بیانیه موسوم به ۱۴ تن مبنی بر‌ استعفای علی خامنه‌ای و گذار از جمهوری اسلامی، با انتشار نامه‌ای از زندان وکیل‌آباد مشهد از خامنه‌ای خواست خود را به ملت تسلیم کند.

متن کامل نامه این معلم آزادیخواه و شجاع به شرح زیر است:

درود و هزاران درود به ملت به پا خاسته قهرمان ایران

ای ملت قهرمان ایران گل کاشتید با قیام و اتحاد اقوام عرب و لر و فارس و کرد و ترک…

در استان های خوزستان لرستان، آذربایجان، تهران، کرج و… به جهانیان نشان دادید که اراده کرده اید این غده سرطانی( جمهوری اسلامی) را جراحی کرده و نه تنها ملت ایران که کل خاورمیانه را از تجاوزات این رژیم نجات داده و این ملت‌ها را در مسیر رشد و توسعه قرار دهید.

لازم است دیدگاه‌هایم را به شما ملت قهرمان ایران بیان و اتمام حجتی نیز با رژیم جنایتکار داشته باشم:

۱_ ملت قهرمان ایران: برابر قانون همین رژیم و حقوق بین الملل تجمع و اعتراض حق تمام افراد جامعه می.باشد و همینطور دفاع حق مسلم انسانها و ملت‌هاست. در خوزستان دیدید که اسلحه به روی مردم بکشید، اسلحه به روی شما می کشند. تانک برای ملت بیاورید تانک را به آتش می‌کشند.

بارها در نوشته‌ها و مصاحبه‌ها و بازجویی‌هایم نوشته و گفته‌ام که با تداوم مبارزات ملت، سرانجام بدنه نیروی نظامی شکاف برداشته و رده‌های پایین به ملت می‌پیوندند.

افراد ارتشی آگاه و هوشیار باشید چنانچه نیروهای سرکوبگر همچون سپاه و بسیج و اطلاعات به روی مردم آتش گشودند از ملت در مقابل اینها دفاع کنید و اگر ارتش با عوامل حکومتی درگیر شد ملت از ارتش حمایت کند.

۲_ سپاه پاسداران و بسیج و اطلاعاتی.ها برای اینکه نشان دهید با ملت هستید پرچم سفید را بر بالای پادگان‌ها و اداره‌هایتان بلند کرده و حتی بر سر درب خانه‌تان نیز پرچم سفید نصب کنید این نشانه تسلیم شما بر اراده و عزم ملت قهرمان ایران بوده و مسلماً از هر گونه حمله و گرفتاری  از جانب ملت مصون خواهید بود.

۳_ آقای خامنه‌ای  در داخل مرزهای ملی و بیرون از مرزها در میان اقیانوسی از دشمن می باشید، نه تنها ما ملت ایران که تمام جهان را با خود دشمن کرده‌اید.

همانطورکه به بچه بازجوی شما گفتم به شما نیز می گویم: ملت با شما و رژیمتان قهر کرده و اگر امام زمان هم واسطه شود ملت با شما رژیمهای دیکتاتوری، چه از نوع شیخی و چه از  نوع شاهی که بدنبال موج سواری از قیام اخیر هستند آشتی نخواهدکرد.

برای آخرین بار می گویم تسلیم ملت شده و شک نداشته باشید ملت اراده کرده است که به آزادی و دموکراسی برسد.

سیدهاشم خواستار نماینده معلمان آزاده ایران بند ۱۶ زندان وکیل‌آباد مشهد ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

https://t.me/raadiofarhang/33362

 

 

یک نظر بگذارید